Jesenné teoretické aj praktické hry sa najprv konali teoretickou prípravou v triedach a následne ich praktickým realizovaním v prírode. Počas teoretickej časti boli žiaci oboznámení s bezpečnostnými opatreniami proti šíreniu koronavírusu COVID-19, predstavili sme si opatrenia CO, ukázali sme si ako poskytnúť prvú pomoc a porozprávali sme sa ako sa máme správať v prírode a na verejných komunikáciách.

V rámci druhého dňa si žiaci svoje vedomosti precvičili aj prakticky. Slniečko nám hrialo a my sme veselo kráčali smerom ku kaplnke v Hájku. Cestou sme si všímali dopravné značky a dopravné prostriedky, v lese sme spoznávali rôzne druhy hríbov, rastliniek a stromov. Videli sme aj rôzne stopy zvieratiek, ktoré nechali otlačené v blate a zbavili sme prírodu odpadu, ktorý tam nepatrí. Celé cvičenie dopadlo na výbornú.

DIH7DIH8DIH3DIH1DIH2