MK1

Aj tento rok na našu školu prišiel milý Mikuláš. Zavítal do každej triedy, kde ho nedočkavé deti vítali pesničkami a básničkami. Za to, že poslúchali celý rok si zaslúžili sladké prekvapenie.Mikuláš neobišiel ani pani učiteľky. So sebou priviedol nádherných anjelikov aj strašidelného čerta. Mali toľko práce, že si v každej triede museli vybrať nového pomocníka – škriatka či čertíka. Mikuláš navštívil detičky v škôlke, naše dobré pani kuchárky v jedálni aj šikovné pani upratovačky a pána školníka. Sladkým prekvapením potešil aj pani riaditeľku, p. zástupkyňu a pani ekonómku. Trošku posmutnel, že nemôže osobne odovzdať balíčky aj starším žiakom. Rozlúčil sa, posledný raz zazvonil a sľúbil, že na rok do školičky príde zas :O)

Mikuláš

Mikulášska galéria