anjelik1anjelik2Záver roku 2020 v školskej knižnici patril príbehom a rozprávkam o anjeloch a šikovným deťom našej školy, ktoré ich napísali a aj prečítali do školského rozhlasu. Najkrajšie rozprávky vyberali samotní žiaci  1. stupňa. Oni rozhodli, že najkrajšiu rozprávku  napísala Laurinka Bátorková zo 4.A triedy. Páčil sa im aj veršovaný príbeh Anjelik Čítajel, ktorého autormi bola dvojica Jurko Pagáč a jeho mamička a tretie miesto obsadil milý príbeh o Anjelovi a Čertíkovi od Sebestiána Nemčáka z 3.A triedy. Veľkú pochvalu si však zaslúžia všetci, ktorí sa do súťaže zapojili, zvlášť prváci a ich krásne kresbičky anjelov. Obrázok svojho anjela doplnila Natálka Tarabíková z 2.A krásnou básničkou. Všetky deti boli odmenené anjelikmi a víťaz súťaže Laurinka Bátorková bola ocenená peknou knihou, ako inak, knihou  o Anjelikoch.