kozmix

Zámerom súťaže bolo zábavnou formou rozvíjať prírodovednú gramotnosť žiakov. Súťaž pozostávala z desiatich súťažných kôl v termíne od 21. 2. 2022 do 31. 5. 2022. Na začiatku každého súťažného kola na portáli www.kozmix.sk (zdroj textu i obrázku),bol zverejnený príbeh s tematikou prírodovednej gramotnosti Kozmix LAB.

Súčasťou každého príbehu boli aj tri interaktívne aktivity na vyplnenie.  Úlohou súťažiach bolo vyplniť interaktívne aktivity pri každom príbehu. Po ukončení všetkých súťažných kôl  prebehlo vyhodnotenie Súťaže a naša škola bola vylosovaná ako jeden z výhercov. Výhra obsahovala – vzdelávaciu sadu 11 projektov s prístupom na vzdelávací portál KOZMIX LAB pre všetkých žiakov a učiteľov na 1. stupni.