Vážení rodičia a milí žiaci,
z technických príčin je školská jedáleň pre žiakov základnej školy a zamestnancov školy do odvolania zatvorená. Realizuje sa prístavba a nadstavba budovy a v súčasnej dobe pre rozsiahle stavebné úpravy nie je možná prevádzka kuchyne. Ďakujeme za pochopenie.

Odhlásiť alebo prihlásiť stravu je možné: deň vopred, alebo najneskôr do 7,30 hod. ráno

na tel. č.: 041/ 558 23 46 alebo 0911558234

ALERGÉNY

1. OBILNINY obsahujúce lepok (t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos) a výrobky z nich. 2. KÔROVCE a výrobky z nich. 3. VAJCIA a výrobky z nich. 4. RYBY a výrobky z nich. 5. ARAŠIDY a výrobky z nich. 6. SÓJOVÉ ZRNÁ a výrobky z nich. 7. MLIEKO a výrobky z nich. 8. ORECHY a výrobky z nich. 9. ZELER a výrobky z neho. 10. HORČICA a výrobky z nej. 11. SEZAMOVÉ SEMENÁ a výrobky z nich. 12. OXID SIRIČITÝ a SIRIČITANY, sušené ovocie, ovocné konzervy a výrobky zo zemiakov.

Poradové čísla týchto alergénnych zložiek sú uvádzané v jedálnom lístku.