V novom roku sme začali v našich oddeleniach veľmi aktívne. Pracovali sme, vystrihovali sme, počúvali a čítali rozprávky. Okrem toho sme sa výborne vyšantili vonku v snehu. Guľovačka, zahrabávanie pod snehovú perinu či stavanie bunkrov k zime predsa patrí a to bolo niečo zábavné pre nás.

skd januar 2019

Tak ako všade, aj v našom školskom klube prevládala vianiočná nálada. Náladu nám spríjemňovali vianočné rozprávky, počúvanie i spievanie kolied. Šklu sme mali vianočne vyzdobenú. Ku krásnej zimnej a vianočnej výzdobe sme prispeli aj našimi prácami, ktoré sme vyhotovili počas povbytu v školskom klube.

skd december 2018

Náš voľný čas v kluboch je bohatý na pestrý program. Venovali sme sa vedomostným i športovým súťažiam, pri ktorých si zdokonaľýjeme svoju rýchlosť a obratnosť. Zhotovili sme množstvo výrobkov a ozdôb, ktoré krášlia našu dolnú chodbu v škole.

baner skd 11 2018

 

Máme za sebou ďalšií mesiac, v ktorom sme rozvíjali všetky stránky našej osobnosti. Opäť tu máme zopár fotografií, aby sme ukázali akí sme usilovní a šikovní.

baner skd 01

Nový školský rok sme začali v školskom klube veľmi aktívne. Keďže nám počasie prialo, veľa času sme venovali športovým aktivitám vonku. Samozrejme sme si niečo pekné vyrábali aj v triede.

skd 10 2018

Aj v školskom klube sme mysleli na to, že marec je mesiacom kníh. Navštívili sme obecnú knižnicu, kde nám pani Beranová pripravila perfektnú besedu. Oboznámila nás ako funguje obecná knižnica, ko a kedy si môžeme knižky vypožičať a dokonca sme mali aj súťaž - písali sme test :-). Všetkým sa nám to veľmi páčilo a veru každý odchádzal z knižnice s knižkou v ruke. V klube sme robili záložky do knihy. Okrem ostatných aktivít sme nezabudli ani na blížiacu sa Veľkú noc.

februarMáme za sebou ďalší príjemne strávený mesiac v našom klube. Hrali sme sa množstvo športových i vedomostných hier. Pripravovali sme sa na karneval i na sviatok sv. Valentína. Našimi Valentínkami sme chceli potešiť svojich známych i kamarátov. Dúfame, že sa nám to podarilo.

januarČas beží ako voda a polovica školského roku je už nenávratne za nami. Množstvo aktivít, ktorými si vypĺňame svoj voľný čas v klube Vám vždy priblížime prostredníctvom fotografií

Opäť sa na nás môžete tešiť aj v druhom polroku.Detí a aktivít máme ako maku. Vždy striedame pohyb s oddychom, čítanie s počúvaním, kreslenie s písaním a počítaním a množstvo iných pestrých činností.

DecemberPríprava na sv. Mikuláša a na vianočné sviatky bola v plnom prúde. Svojimi prácami sme chceli zlepšiť predvianiočnú náladu každému, kto vošiel do našej školy. Dúfame, že sa nám to podarilo.