V našom školskom klube detí bolo na začiatku školského roku 66 žiakov a teraz nám ešte dvaja pribudli. Sme rozdelení do troch oddelení, ale veľmi úzko spolupracujeme.

Začiatok školského roku bol pestrý. Okrem rôznorodých vedomostných a športových hier využívame náš voľný čas na kreslenie, strihanie, lepenie. Vytvorili sme veľa krásnych výrobkov, ktoré zdobia chodbu našej školy.

SKD 9 2019 01 SKD 9 2019 02 SKD 9 2019 03 SKD 9 2019 04 SKD 9 2019 05 SKD 9 2019 06 SKD 9 2019 08 SKD 9 2019 09 SKD 9 2019 10 SKD 9 2019 11

V mesiaci máj nám počasie veľmi nežičilo, ale zato naša fantázia a ručičky nelenili. Našim mamičkám sme vyrobili krásne darčeky a ostal čas vyzdobiť i priestory našej školičky.

mamicke skd2019

skd maj20191

Je za nami ďalší príjemne strávený mesiac, plný veselých momentov. marec je mesiacom knihy, tak sme sa hrali na spisovateľov aj ilustrátorov. Boli sme i staviteľmi. Keď sa vonku usmievalo slniečko, popoldnia sme strávili na školskom dvore športovými aktivitami.

SKD marec 2019

Fašiangové obdobie býva vždy veselé a tvorivé. Postupne sme vyrábali rôzne masky. Veselých klaunov a rôzne zaujímavé vecičky súvisiace s fašiangovým obdobím. Voľný čas sme trávili s pesničkami a rôznorodými hrami.

skd fasiangy

V novom roku sme začali v našich oddeleniach veľmi aktívne. Pracovali sme, vystrihovali sme, počúvali a čítali rozprávky. Okrem toho sme sa výborne vyšantili vonku v snehu. Guľovačka, zahrabávanie pod snehovú perinu či stavanie bunkrov k zime predsa patrí a to bolo niečo zábavné pre nás.

skd januar 2019

Tak ako všade, aj v našom školskom klube prevládala vianiočná nálada. Náladu nám spríjemňovali vianočné rozprávky, počúvanie i spievanie kolied. Šklu sme mali vianočne vyzdobenú. Ku krásnej zimnej a vianočnej výzdobe sme prispeli aj našimi prácami, ktoré sme vyhotovili počas povbytu v školskom klube.

skd december 2018