Základná škola s materskou školou Slovenského učeného tovarišstva Veľké Rovné 302 príjme kvalifikovaného učiteľa s aprobáciou ANGLICKÝ JAZYK pre 2. stupeň na zastupovanie počas materskej dovolenky od septembra 2021. (2-3) roky)

Žiadosť, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme doručiť do 30.8.2021 na adresu školy: ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné 302, 01362 Veľké Rovné  alebo e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Záujemcovia, ktorí budú spĺňať kvalifikačné požiadavky budú pozvaní na pohovor mailom, alebo telefonicky.

Zverejnené: 25.08.2021

Základná škola s materskou školou Slovenského učeného tovarišstva Veľké Rovné 302 prijme do trvalého pracovného pomeru vyučenú kuchárku/vyučeného kuchára s nástupom od 26. augusta 2021. Platové zaradenie: podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnej správe + osobné ohodnotenie + týždeň dovolenky naviac.
Žiadosť, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme doručiť na adresu školy: ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné 302, 01362 Veľké Rovné alebo e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Záujemcovia, ktorí budú spĺňať kvalifikačné požiadavky (minimálne výučný list v odbore kuchár/kuchárka) budú pozvaní na pohovor mailom, alebo telefonicky.

Základná škola s materskou školou Slovenského učeného tovarišstva Veľké Rovné 302 príjme kvalifikovaného učiteľa s aprobáciou SJL pre 2. stupeň na zastupovanie počas materskej dovolenky od septembra 2021.

Žiadosť, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme doručiť do 18.06.2021 na adresu školy: ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné 302, 01362 Veľké Rovné  alebo e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Záujemcovia, ktorí budú spĺňať kvalifikačné požiadavky budú pozvaní na pohovor mailom, alebo telefonicky.

Zverejnené: 27.05.2021

Základná škola s materskou školou Slovenského učeného tovarišstva Veľké Rovné prijme kuchárku/kuchára s predpokladaným nástupom od 12.októbra 2020 na zastupovanie počas dlhodobej PN. Platové zaradenie: podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnej správe.
Žiadosť a profesijný životopis prosíme doručiť na adresu školy: ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné 302, 01362 Veľké Rovné alebo e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Základná škola s materskou školou Slovenského učeného tovarišstva Veľké Rovné prijme do pracovného pomeru od septembra 2020  školského psychológa na polovičný úväzok.

Kvalifikačné predpoklady podľa zákona č. 138/2019 z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Žiadosť, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme doručiť do 10. júla 2020 na adresu školy: ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné 302, 01362 Veľké Rovné  alebo e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Záujemcovia, ktorí budú spĺňať kvalifikačné požiadavky budú pozvaní na pohovor mailom, alebo telefonicky.

Základná škola s materskou školou Slovenského učeného tovarišstva Veľké Rovné príjme kvalifikovanú učiteľku pre materskú školu  na zastupovanie počas PN s nástupom od 11.11.2019.

Predpokladaná doba zástupu je max. do 20.12.2019

Bližšie informácie v riaditeľni školy, prípadne telefonicky na čísle 0904498396

Základná škola s materskou školou Slovenského učeného tovarišstva Veľké Rovné prijme do pracovného pomeru od septembra 2019 asistenta učiteľa (hrubá mzda cca 650 €), školského špeciálneho pedagóga (hrubá mzda cca 800 €) a školského psychológa na polovičný úväzok.

Kvalifikačné predpoklady podľa zákona č. 317/2009 z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Žiadosť, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme doručiť do 10. júla 2019 na adresu školy: ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné 302, 01362 Veľké Rovné  alebo e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Záujemcovia, ktorí budú spĺňať kvalifikačné požiadavky budú pozvaní na pohovor mailom, alebo telefonicky.