Riaditeľstvo Základnej školy s materskou Slovenského učeného tovarišstva Veľké Rovné prijme kvalifikovaného učiteľa pre nižšie stredné  vzdelávanie s aprobáciou ANJ s  nástupom od 27. augusta 2018. Kvalifikačné predpoklady podľa platnej legislatívy (podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.).
Zoznam požadovaných dokladov:

  • • žiadosť o prijatie do zamestnania,
    • štruktúrovaný životopis,
    • doklady o ukončenom vzdelaní,
    • súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požadované doklady zasielajte na adresu školy: ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné  302, 013 62 Veľké Rovné, v písomnej podobe alebo mailom na skolavelkerovneTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Na pohovor budú pozvaní len tí úchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky. Žiadosti prijímame do 20.6.2018. 

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Milučká, riaditeľka školy, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,  tel. číslo: 0904498396