SOH 2018 titlNa deň detí sme pre žiakov druhého stupňa usporiadali pravú športovú olympiádu. Začala sa privítaním od pani riadiiteľky, pokračovala zapálením olympijského ohňa, zaznela nová školská hymna, kultúrny program, tanec a pokyny od organizátora olympiády. Pre olympionikov bolo pripravených päť atletických disciplín. Všetko počas dňa prebiehalo hladko, olympiáda bola skvele pripravená. Súťažiaci podávali špičkové výkony. Všetci sa snažili získať čo najviac bodov pre svoju triedu. Na víťazný kolektív čakala cena, o ktorú sa naozaj oplatilo bojovať. Kolektív 8.A na 3. mieste získal spoločné posedenie na zmrzline. Chutná pizza pre každého vo Vinárni u mamky čakala na 9.A, ktorá získala 2. miesto. No a tí najúspešnejší - súťažiaci z 8.B si budú 15.6. užívať celodenný pobyt v Aquaparku Bešeňová. Celý deň bol krásnym športovým zážitkom. Ďakujeme za výborne zorganizovanú akciu a sponzorom veľká vďaka za ceny.