Vždy, ak sa niečo končí, bilancujeme priebeh končiaceho sa obdobia. Rovnako pred záverom školského roku sme si všetci spoločne zaspomínali na súťaže a akcie, na ktorých nás reprezentovali naši žiaci. Ocenených bolo veľa. Za krásne vecné ceny ďakujeme pánovi starostovi, ktorý úspešným žiakom ceny osobne odovzdal. Medzi vzácne ocenenie patrí Cena starostu obce za reprezentáciu školy a obce v súťažiach a šírenie dobrého mena školy, ktorú v tomto školskom roku odovzdal pán starsta Ing. Jozef Mičieta nášmu šikovnému deviatakovi Marekovi Gabríkovi. Veľká vďaka patrí všetkým žiakom, ale i učiteľom a zamestnancom, ktorí sa akokoľvek podieľali na šírení dobrého mena školy.

V tento deň sme si spoločne s deviatakmi pripomenuli aj ich deväťročné pôsobenie v našej škole formou prezentácie ich deväťročného pôsobenia na našej škole..

Posledný deň nás bude čakať už len rozlúčka,  vysvedčenie a vytúžené prázdniny.