Výsledky fotografickej súťaže "JAR" 📢
Počas dištančnej formy vyučovania bola pre všetkých žiakov školy vyhlásená fotografická súťaž. Žiaci mohli poslať do súťaže max. 5 fotografií na tému jar. Zapojili sa iba žiaci 2. stupňa. Nádejní fotografi zachytili na svojich snimkoch kvety, zvieratá, krajinu, vodu, drevo...  Z asi 200 fotografií bolo vybraných 17,  ktoré boli uverejnené na FB stránke školy. Vyhrala fotografia, ktorá získala najviac lajkov. Víťazkou hlasovania fotografickej súťaže sa stala Nikoleta Cudráková z 8.A  a cenu učiteľa VYV získal Kristián Ceconík zo 6.A.

Víťazom gratulujeme a všetkým ostatným ďakujeme za krásne fotografie 📸👍
         K.Ceconík     Kristián Ceconík (6.A)                                                                                    Nikoleta Cudráková           (8.A)           N.Cudráková