hrad1Dňa 7. 6 .2022 sme v rámci CVČ pozvali deti do nevšednej zábavnej školy. Všetky deti sa rady hrajú. V Hradnej škole robili presne to, čo ich najviac baví. V areáli hradu Strečno zažili deň plný zážitkového učenia. Počas zábavných hier, zbieraní indícií si vyskúšali, aké je byť hrnčiarom a zažiť pocit úspechu z vyriešenia rôznych úloh. Zaujala ich aj odborná prednáška v mini botanickej záhrade. Počas hier a prehliadky hradu deti sprevádzali šikovné sprievodkyne, ktoré ich veru vedeli dobre zabaviť aj poučiť. Na záver po úspešnom ukončení aktivít sme si po prevzatí Certifikátu v hradnom areáli urobili opekačku, ktorá nám veľmi chutila. Plní krásnych zážitkov sme sa vrátili domov a veríme, že niečo také ešte na nejakom hrade zažijeme.

hrad2